BKK Enotek er totalleverandør av kritisk infrastruktur

BKK Enotek leverer en rekke tjenester innen prosjektering, bygging og drift av kritisk infrastruktur til norske kunder. Vi holder til over hele Vestlandet og har lang erfaring fra små og store oppdrag innen elektrifisering, elkraft, samferdsel og digital kommunikasjon. BKK Enotek er det åpenbare valget for infrastruktureiere som ser etter en kompetent samarbeidspartner.
BKK Enotek er totalleverandør av kritisk infrastruktur - BKK Enotek leverer en rekke tjenester innen prosjektering, bygging og drift av kritisk infrastruktur til norske kunder. Vi holder til over hele Vestlandet og har lang erfaring fra små og store oppdrag innen elektrifisering, elkraft, samferdsel og digital kommunikasjon. BKK Enotek er det åpenbare valget for infrastruktureiere som ser etter en kompetent samarbeidspartner.
Prosjektering og prosjektledelse
Bygging og fornying
Drift, vedlikehold og beredskap

Våre fagområder

Mer informasjon Utvid faner

Våre tjenester
Våre sertifiseringer
Kontakt oss
Tilstede på hele Vestlandet

Ta kontakt med oss for en uforpliktende prat om mulige oppdrag.

Generell kontaktinformasjon

E-post: enotek@bkk.no

Sentralbord: 55 12 70 00 / 95 78 30 00
Vakttelefon for våre kunder 90 55 80 00 (utenfor ordinær arbeidstid)

Postadresse: Postboks 7050, 5020 Bergen
Besøksadresse Bergen: Kokstadvegen 54

Våre kundekontakter

Administrerende direktør
Helge Rysjedal
helge.rysjedal@bkk.no
+47 930 27 774

Markedssjef
Kjell Breisnes
kjell.breisnes@bkk.no
+47 918 76 232

Divisjonssjef Elkraft
Thomas Steine
thomas.steine@bkk.no
+47 418 50 086

Divisjonssjef Industri og elektrifisering
Tore Bråstad
tore.braastad@bkk.no
+47 478 05 406

Divisjonssjef Digital kommunikasjon
Arne Takvam
arne.takvam@bkk.no
+47 915 83 828

Divisjonssjef Samferdsel
Geir Noss
geir.noss@bkk.no
+47 913 63 177